fbpx
מטוס
ארגנטינה
ארגנטינה
20240201_175055
20240202_075835
Guanaco,Crossing,The,River,In,Torres,Del,Paine,National,Park,
IMG-20230212-WA0068
20230213_171955
Boat,At,Glacier,Perito,Moreno,In,El,Calafate,,Patagonia,,Argentina
20240206_181711
20240207_143200
20230216_113350
20240209_125009
Tourists,At,Iguazu,Falls,,One,Of,The,World's,Great,Natural
Beautiful,Aerial,View,Of,Iguazu,Falls,From,The,Helicopter,Ride,
Pelourinho,In,Salvador,Da,Bahia,,Brazil
BRAZIL
20240212_122424
The cable car to Sugar Loaf in Rio de Janeiro BRAZIL
20240215_155243
20240215_171058
20240217_225332
20240218_153422
מטוס

טיול לארגנטינה, צ'ילה וברזיל

גיאוגרפי | טיול עומק

חבל פטגוניה, בקצה הדרומי של דרום אמריקה, מציע את אחד מהנופים היפים בעולם. קרחונים עצומים, אגמי תכלת וכחול עמוק, פסגות מושלגות, מפלים קרחונים אדירים ומצוקי סלע משוננים התורמים לתפאורה הפראית והמסעירה של פטגוניה.

גם עולם החי כאן עשיר ומרתק, עם מושבות ענק של פינגווינים לצד בעלי חיים ימיים כמו אריות ים ולווייתנים .כל האזור הפראי הזה נחלק בין ארגנטינה לצ'ילה ותוכלו לספוג את יופיו ועוצמתו של הטבע.

חלק בלתי נפרד של טבע ותרבות נמצא בברזיל , שהיא תערובת מרתקת של תרבויות, אמונות, פולקלור, ערים ונופי טבע מרהיבים. ברזיל היא מדינה רב-גונית ומציעה למבקרים בה קרנבלים ססגוניים וסוערים, יערות גשם מדהימים עם עולם חי וצומח עשיר, וגם חופים זהובים עם חוויית חופש מרוממת

הצטרפו אלינו בסולו דרימס להגשמת החלום בגן עדן עלי אדמות בדרום אמריקה.

מסלול הטיול

מטוס

יום 1

15.2.25 יום שבת : תל אביב- אירופה- ארגנטינה

בשעות הצהרים נפגש בשדה התעופה ע"ש דוד בן גוריון לקראת מסענו בדרום היבשת הקסומה.
נתחיל את מסענו בטיסה לאירופה, לאחר קונייקשין קצר, נמריא לארגנטינה

ארגנטינה

יום 2

16.2.25 יום ראשון : ארגנטינה- בואנוס אירס- ברילוצ'ה

בשעות הבוקר ננחת בבירת ארגנטינה בואנוס איירס, המכונה גם פריס של דרום אמריקה.
לאחר סידורי מח' ההגירה נצא לסיור קצר והתארגנות בבואנוס איירס, נעבור בשדרות "נואבו חוליו" המפורסמת כאחת השדרות המפורסמות והרחבות בעולם, במידה והזמן יאפשר (במידה ולא לאחר יבוצע לאחר שובנו לעיר) נבקר בכיכר מאיו המפורסמת, נלמד על  "המטפחות הלבנות" ונשמע את סיפורם, נראה את ה"קאסה רוסדה", ארמון הנשיאות של ארגנטינה, נבקר בקתדרלה של ארגנטינה ובואנוס אירס(הכנסייה הראשית) ואף נלמד על הקשר היהודי שלה.
נמשיך אל שדה התעופה הפנימי של בואנוס איירס ונעלה על טיסה לפטגוניה, אל בירת השוקולד ברילוצ'ה, מייד לאחר הנחיתה ניסע ל"סירקוויטו צ'יקו", נערוך סיור בנוף המרהיב של העיירה שנראית מושאלת מהאלפים בשוויץ ממש. וממוקמת בגובה של כ- 800 מטר על גדת אגם "נאוול וואפי"
נעלה ברכבל אל פסגת ה"קמפנריו", נערות תצפית על האגמים מתחת, אגם "נאוול וואפי" ואגם "פריטו מורנו".
לאחר התמקמות בבית המלון, נצא למסעדת בשרים מעולה ונערוך הכרות ראשונית עם הבשרים הארגנטינאים המפורסמים ונתפנק בארוחת ערב בשרית כמיטב המסורת הארגנטינאית
ארוחת ערב- פריז'ה מקומית מצויינת.
לינה- ברילוצ'ה

 

ארגנטינה

יום 3

17.2.25 יום שני: ארגנטינה- ברילוצ'ה- הפארק הלאומי נאוול וואפי"- ברילוצ'ה

לאחר ארוחת הבוקר, נעלה על מיניבוסים (לא ניתן להכנס עם אוטובוס גדול לשמורה), ניסע אל הפארק הלאומי "נאוול וואפי" נלמד על מקור השם שהגיע משפת שבטי ה"מאפוצ'ה" נלמד מעט על שבטי המפוצ'ה ועל יחסם של המתיישבים החדשים שהגיעו לאיזור. נחלוף על פני אגם מסקרדי ואגם גוטיירס, נערוך תצפיות ככל היותר בדרכנו, נגיע לתצפית על ההר הרועם "הטרונדור" ונלמד על מקור שמו נצפה בשפעת המפלים ואף על מפל "גרון השטן", נמשיך לביקור ב"קרחון השחור" תופעה, שניתן למצוא במעט מקומות בעולם, בשעות אחר הצהריים, נגיע חזרה לברילוצ'ה ונסייר ברחוב המרכזי ואף נוכל לטעום מהשוקולדים הכל כך מפורסמים של העיר.
ארוחת ערב-  פריז'ה מקומית נהדרת.
לינה- ברילוצ'ה

 

20240201_175055

יום 4

18.2.25 יום שלישי : ארגנטינה- צ'ילה ברילוצ'ה - חציית האגמים- פוארטו ווארס

בשעות הבוקר, נצא ליום חוויתי מרהיב- "חציית האנדים", אחת האטרקציות המרהיבות שיספק לנו רכס האנדים בו אנו נעבור מכלי תחבורה אחד למשנהו, נשוט באגם נאוול וואפי, אגם פריאס, נחצה את האנדים באוטובוס 4X4 מיוחד דרך מעבר ההרים טרונדור, במקום בו חצה את האנדים המהפכן הארגנטינאי המפורסם "צ'ה גווארה", נעבור את הגבול לצ'ילה ונמשיך לעיירה פאוייה, נחצה את אגם כל הקדושים ונמשיך בנסיעה לכיוון העיר פוארטו ווארס, בדרכנו נחלוף על פני הר "קלבוקו", אוסורנו ואגם ינקוייה
לינה וארוחת ערב- פוארטו ווארס

 

20240202_075835

יום 5

19.2.25 יום רביעי: צ'ילה- פוארטו ווארס - פוארטו מונט - פונטה ארינס - פוארטו נטאלס

בבוקר מוקדם, נעזוב את בית המלון וניסע אל העיר פוארטו מונט, נבקר ב"שוק אנחלמו", שוק הדגים המפורסם, אליו מביאים הדייגים כל בוקר את תנובת הים, נראה גם מעט מהירקות הנהדרים הגדלים במקום בזכות הקרקע הוולקנית המשובחת. (הסיור בשוק עשוי להתבטל בהתאם לשעות הטיסה המקומית).
לאחר מכן, נסע אל שדה התעופה של פוארטו מונט ונמריא דרומה מעל רכס האנדים האדיר עד לעיר "פונטה ארנס", נערוך סיור קצר בעיר פונטה ארנס שהיתה בעבר העיר הכי דרומית בכדור הארץ ונעמוד על חשיבותה האסטרטגי על גדת "מיצרי מגלן" וחשיבותה במסעות המחקר ליבשת אנטרטיקה, בסיום הביקור בעיר, ניסע לעיר פוארטו נטלס (נמל חג המולד) ונתמקם למנוחת לילה.
לינה וארוחת ערב- פוארטו נטלס

Guanaco,Crossing,The,River,In,Torres,Del,Paine,National,Park,

יום 6

20.2.25 יום חמישי : צ'ילה - פוארטו נטאלס - פיורד "אולטימה אספרנסה" - הפארק הלאומי טורס דל פאיינה

בבוקר נעזוב את בית המלון לאחר ארוחת הבוקר, נסיעה קצרה אל המעגן, שם נעלה לשייט מודרך בפיורד "אולטימה אספרנסה" בעברית- פיורד התקווה האחרונה, נשמע את סיפורו של הפיורד, נערוך סיור טבע מרהיב בו נראה את מושבת ציפורי הקורמורנים, מושבת אריות וכלבי הים, נצלם את קרחון "בלמסדה" ונגיע עד קרחון "סראנו", שם נרד  לסיור רגלי להביט ללבן של עינו של הקרחון, ראשון בטיולנו, אך לא האחרון.
לאחר שייט מרהיב בטבע עוצר הנשימה, נשוב אל המעגן ונעבור אל "מערת המילודון", נשמע ונלמד על המילודון, בעל חיים שנכחד מן העולם ובמקום זה הצליחו לזהות את שרידיו, נלמד על המבנה הגיאולוגי המרתק במקום.
לאחר הביקור ניסע אל הפארק הלאומי "טורס דל פאיינה" שנחשב לכל הדעות הפארק היפה ביותר בצ'ילה.
לינה וארוחת ערב- טורס דל פאיינה

 

IMG-20230212-WA0068

יום 7

21.2.25 יום שישי: 7 צ'ילה - הפארק הלאומי טורס דל פאיינה

את היום נקדיש לסיור בפארק הגדול והמפורסם שגודלו 2,400 קמ"ר כ- 12% משטח מדינת ישראל, הפארק הוכרז כפארק לאומי במספר שלבים החל משנת 1959, ובשנת 1978 הוכרז על ידי אונסקו כשמורה  ביוספרית, נצפה על רכס הפאיינה מכמה זוויות, נראה את שפעת המפלים, הנחלים והאגמים, נקווה לראות גם את הפאונה המקומית- ציפורי הקונדור, הוא מלך האנדים, גוונאקו, פומות, ננדו, פודו ועוד ועוד....
לינה וארוחת ערב- טורס דל פאיינה

20230213_171955

יום 8

22.2.25 יום שבת : צ'ילה - ארגנטינה הפארק הלאומי טורס דל פאיינה - אספרנסה - קרחון פריטו מורנו אל קלאפטה

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את בית המלון בשמורת הטבע המרתקת ונסע בתחומי הפארק לכיוון מעבר הגבול היבשתי בין צ'ילה לארגנטינה "סרו קסטיו", נפרד מצ'ילה ונשוב לארגנטיה, נסע לאורך משטחי המרעה של המדבר הפטגוני המרהיב, נעצור ביישוב אספרנסה (התקווה) למנוחה קצרה ונמשך לדרכנו אל "אל קלאפטה" לאחר ההגעה אל העיר "אל קלפאטה" והתארגנות קצרה, נצא לביקור בקרחון המפורסם בעולם- הקרחון המתנפץ "קרחון פריטו מורנו" שמהווה אחת האטרקציות העיקריות של "הפארק הלאומי לוס גלסיירוס", נסייר במקום ונמשיך לביקור במוזיאון הקרחונים, הגלסיאריום, בו נלמד על ההשפעה של הקרחונים, היווצרותים ופעילותם בכלל.
לעת ערב נשוב למלוננו.
ארוחת ערב- בחווה מקומית, עם ערב פולקלור של ה"גאוצ'וס" הארגנטינאים, נחשף למיטב המנות הפטגוניות ופריז'ה ארגנטינאית  כמובן.
לינה- אל קלאפטה.

Boat,At,Glacier,Perito,Moreno,In,El,Calafate,,Patagonia,,Argentina

יום 9

23.2.25 יום ראשון: ארגנטינה - הפארק הלאומי לוס גלסיירוס

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לכיוון המעגן, בדרכנו נחלוף על פני "פונטה בנדרה" ונשמע את סיפורו של המקום, נגיע למעגן שעל "לאגו ארחנטינו" ונעלה על סירת  קטמרן נתמקם בסלון ה- VIP  של הספינה ונצא ליום שייט בין הקרחונים הנשפכים אל אגם ארחנטינו, המפורסמים שבהם קרחון "אופסלה" "ספגציני" ועוד רבים (הגישה אל הקרחונים מותנית בשיקול דעתו של הקפטן בנושא הבטיחות) בדרכנו נוכל לראות קונדורים, אייסברגים, גליישרים ועוד.
בסיום השיט, נשוב לעיירה "אל קלפאטה" נסייר במרכז העיירה המקסים.
ארוחת ערב- פריז'ה פטגונית ייחודית.
לינה- אל קלאפטה.

 

20240206_181711

יום 10

24.2.25 יום שני : ארגנטינה- אל קלאפטה- תעלת ביגל- אושוויה

בבוקר נעזוב את בית המלון ונטוס אל העיר הדרומית ביותר בכדור הארץ אושוויה, העיר הקרובה בעולם אל האנטרטיקה. לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר, נערוך מספר תצפיות, נבקר בכיכרות המרכזיות של העיר, נלמד על שמו של המחוז.   לאחר ארוחת צהריים (חופשית) נעלה לשייט  בספינת קטמרן, שתיקח אותנו לסיור טבע ימי מרתק בתעלת ביגל, שנקראה כך על שם האונייה בה הפליג האנטרופולוג הידוע "צ'ארלס דארווין" במחקריו ובעת כתיבת עבודותיו על "תורת האבולוציה",  במהלך השייט, נוכל לצפות בבעלי החיים הימיים קורמורנים, אווזי הבר, אם יהיה לנו מזל, נוכל לצפות על ליוויתנים, דולפינים מלך הציפורים- האלבטרוס המלכותי, הציפור הגדולה בעולם והשיא יהיה אי הפינגווינים בו נוכל לצפות בפינגווינים מקרוב ממש!
לעת ערב נגיע ללינה בבית המלון.
לינה וארוחת ערב- אושוויה.

 

20240207_143200

יום 11

25.2.25 יום שלישי : ארגנטינה- אושוויה- פארק פין דל מונדו- בואנוס איירס

לאחר ארוחת הבוקר, נעזוב את בית המלון וניסע אל "הפארק הלאומי פין דל מונדו", הפארק של סוף העולם שהוא הפארק הדרומי ביותר בכדור הארץ, נלמד על העצים המיוחדים עצי הנוטופוגוס הייחודיים, נראה את האגמים ונוף המפרץ לה פטאייה, ממנו יוצאת הדרך הטראנס אמריקאית שחוצה את כל יבשות אמריקה, נראה את הנזק האקולוגי, שגרמו הבונים (בעל חיים) שהובאו מצפון אמריקה השל פרוותם. אולי נראה עופות כמו "קרנצ'ו" ועוד.
בסיום הסיור בפארק, נחזור לשוטט בעיירה שמהווה סוף העולם, נרכוש מזכרות ואף נוכל להחתים בדרכון את השהות במקום.
ארוחת צהריים או ערב בהתאם לשעות הטיסה.
אחר הצהריים נטוס מהעיר הדרומית לעיר הבירה "בואנוס איירס"
העברה למלון.
לינה- בואנוס איירס

20230216_113350

יום 12

26.2.25 יום רביעי: ארגנטינה- בואנוס איירס- טיגרה- בואנוס איירס

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לעיירה הסמוכה "טיגרה" היושבת על שפת נהר הטיגרה שהוא יובל של נהר הפארנה האדיר, המכונה גם "וונציה של דרום אמריקה" בגלל הבתים הבנויים על איים ועל שפת המים, נערוך שייט בין הבתים, נראה את מועדון השייט, ביתו של נשיא לשעבר, עוד ועוד...
בסיום השייט נעצור גם בנמל הפירות הישן, שהפך פניו לשוק סואן וקסום, בסיום הסיור, נשוב לבואנוס איירס ונבקר בבית העלמין המונומנטלי בשכונת ריקולטה בו קבורים נשיאים קרדינלים, עשירי בואנוס איירס ואף "אוויטה"  דוארטה פרון, בסיומו של הסיור ניסע לבית המלון למנוחה קלה.
בערב, נצא למופע טנגו מרהיב הכולל ארוחת ערב בשרית ארגנטינאית.
לינה- בואנוס איירס.

 

20240209_125009

יום 13

27.2.25 יום חמישי : ארגנטינה- בואנוס איירס- פוארטו איגואסו

בתום ארוחת הבוקר נעזוב את בית המלון להמשך הסיור בפריס של דרום אמריקה בואנוס איירס, נבקר בתאטרון הגדול בדרום אמריקה "תאטרו קולון", בסיור מודרך בנבכי התאטרון המפואר (מותנה באישור קב"ט המקום), נמשיך לביקור בבית הכנסת המרכזי של בואנוס איירס (כפוף באישור קב"ט הקהילה), נראה את בניין המפואר, נשמע על הקהילה היהודית הגדולה ביותר בדרום אמריקה, נבקר בשכונת "לה בוקה" הצבעונית, פוארטו מאדרו, עוד ועוד...
בשעות אחר הצהריים נעלה לטיסה צפונה לעבר העיר פוארטו איגואסו
לינה- פוארטו איגואסו

 

Tourists,At,Iguazu,Falls,,One,Of,The,World's,Great,Natural

יום 14

28.2.25 יום שישי : ארגנטינה ברזיל- שמורת הטבע איגואסו

הבוקר נארוז את חפצינו ונעזוב מוקדם את בית המלון אל עבר שמורת הטבע הביוספרית הבין לאומית איגואסו, שהוכרזה ע"י אונסקו בשנת 1984 בצד הארגנטינאי וב- 1986 בצד הברזילאי כאתר שימור ביוספרי.
בשנת 2011 הוא הוכרז כאחד משבעת פלאי הטבע העולמיים, המפלים מהווים גבול טבעי בין 3 מדינות ארגנטינה, ברזיל ופארגוואי.  במהלך ביקורנו בפארק נראה את רוב התצפיות על המפלים שאורכם מעל ל-2.5 ק"מ ונופלים בו מעל 275 מפלים, נערוך סיור סאפרי בתוך היער הטרופי המרתק, נשוט אל תוך המפלים באחד השיוטים המהנים והחוויתיים שעיננו תחזנה., בסיומו של יום טיול מרתק, נפרד מארגנטינה ונעבור לברזיל, נסע אל בית המלון
בערב, נצא למופע פולקלור דרום אמריקאי חוויתי בו נראה את מיטב התרבות הדרום אמריקאית ואף נחשף לארוחה ברזילאית בשרית כהלכתה.

Beautiful,Aerial,View,Of,Iguazu,Falls,From,The,Helicopter,Ride,

יום 15

1.3.25 יום שבת: ברזיל- פוז דו איגואסו- איטייפו- מפלי איגואסו- סלבדור דה באהייה

בבוקר נארוז את חפצינו שוב ונעזוב את בית המלון לקראת יום סיור מרתק, נתחיל את יומנו בסכר איטייפו, המים הלוחשות בשפת הטופי גווארני, תחנת הכח ההידרואלקטרית שבמשך מעל ל- 40 שנה נחשבה לגדולה בעולם, נלמד על ייצו האנרגיה הירוקה במקום ונכנס לסיור מרתק באיזור כולו, בתום הביקור נמשיך לסיור במפלי האיגואסו, הפעם מהצד הברזילאי המרהיב, נטוס במסוק (במידה ומזג האוויר יאפשר, מבחינת ראות ובטיחות), נבקר בפארק הציפורים המרהיב.
ארוחת צהריים
בשעות אחה"צ נטוס לעיר סלבדור דה באהייה, העברה למלון
לינה- סלבדור דה באהייה

 

Pelourinho,In,Salvador,Da,Bahia,,Brazil

יום 16

2.3.25 יום ראשון : ברזיל- סלבדור דה באהייה פראייה דו פורט- סלבדור- קרנבל!

נסע לעבר החולות הלבנים המפורסמים של בהייה, נגיע אל הכפר על שפת הים "פראייה דו פורט", עיירת דייגים קטנה, שהפכה לכפר של "ביטניקים" בחצי השני של המאה ה- 20 וכיום מהווה אבן שואבת  לתיירים המעוניינים לנפוש על שפת הים, לפני שננפוש על שפת המים, נבקר בפרוייקט ת.מ.ר. פרוייקט ייחודי לשימור צבי הים שמטילים את הביצים במקום ובכך משמרים את עתידם של הצבים, לאחר מכן, נוכל להתפרקד על החוף ולנוח לרגע ממירוץ המסע בו אנו מצויים.
ארוחת צהריים בהייאנית טיפוסית, שתכיר לנו את האוכל המיוחד ב"בירת התרבות השחורה של ברזיל"
לאחר שובנו למלון, נצא אל הקרנבל המרגש, האמוציונלי, החי והפתוח מכולם, נחגוג ונבלה בין המוני הברזילאים ברחוב.  עד השעות הקטנות של הלילה נשוב למלון בלילה במוניות.
לינה- סלבדור דה באהייה

 

BRAZIL

יום 17

3.3.25 יום שני : ברזיל- סלבדור

נצא לסיור בעיר סלבדור המהווה בירת התרבות השחורה, נצפה בכנסיית בונפים, בביתה של ימאנג'ה אלת הים, נראה את הלגונה על שלל הפסלים שבה בעזרתם, נוכל ללמוד על התרבות המקומית נבקר ברובע פלוריניו על שלל המבנים הקלוניאליים המרתקים שבו
נאכל ארוחת צהריים באהינית.
נהנה משוק המזכרות "מרקדו מודלו" ונשוטט ככל שיותיר הזמן, לאחר מנוחה קלה במלון, נצא לחגוג את הקרנבל שוב, הפעם באיזור אחר, עם אופי אחר.
לינה- סלבדור דה באהייה

 

20240212_122424

יום 18

4.3.25 יום שלישי: ברזיל- סלבדור דה באהייה- ברזיליה

בבוקר נעזוב את סלבדור הנחשבת ללב הפועם של ברזיל ונטוס אל עיר הבירה המודרנית של ברזיל- ברזילייה, נערוך סיור בעיר ונלמד על המבנה המיוחד של העיר המצוייה במרכז המדינה ונבנתה בתור בירה פדרלית למדינת הענק הזו.
לינה וארוחת ערב- ברזילייה

 

The cable car to Sugar Loaf in Rio de Janeiro BRAZIL

יום 19

5.3.24 יום רביעי: ברזיל- ברזילייה- ריו דה ז'ניירו

נעזוב את בית המלון ונצא לטיסה אל ריו דה ג'נירו המכונה "סיודדי מירוויליוזה" העיר המרהיבה בפי תושבי ברזיל לאחר הנחיתה, נעלה להר הסוכר, נלמד את מקור שמו המיוחד, נצפה על העיר המרהיבה מהר הסוכר נערוך סיור פנורמי ונראה את החופים המרהיבים בעיר, כמו בוטופוגו, פלמינגו, לה בלונד, איפנמה וקופהקבנה המפורסם, ונגיע למלוננו הממוקם ממש שם על חוף הקופהקבנה.
ארוחת ערב- "צ'ורסקו" בזילאי משובח
לינה- ריו דה ג'ניירו

 

20240215_155243

יום 20

6.3.24 יום חמישי: ברזיל- ריו דהז'ניירו

נערוך סיור בעיר המרהיבה, נראה את אצטדיון המרקנה ונשמע על שיאי גינס שלו, נמשיך אל מוזיאון המחר, רובע סינלנדיה, נבקר בספריה המלכותית, מדרגות "סלרון" נבקר בקתדרלה, בבית הכנסת נבקר בבית הספר לסמבה, נלמד על סודות הקרנבל ואיך נראה "מאחורי הקלעים" של הקרנבל ובעוד מקומות ככל שיותיר לנו הזמן
ארוחת צהריים- צ'ורסקו ברזילאי
לינה- ריו דה ג'ניירו

 

20240215_171058

יום 21

7.3.25 יום שישי: ברזיל- ריו דה ג'ניירו- האיים הטרופיים- ריו דה ג'ניירו

הבוקר ניסע לעבר האיים הטרופיים ששוכנים בינות  ללגונות המשגעות באיזור ריו דה ג'נירו, נעלה על סירה דמויית סירת פירטים ונצא לשייט ביין האיים הטרופיים של ריו, חוויה בלתי נשכחת במימי האוקינוס השקטים בין הלגונות ואף נקפוץ למים ונשכשך במים הנעימים.
בשעות אחר הצהריים נשוב למלוננו.
ארוחת צהריים- תוגש במסעדה באחד האיים
לינה- ריו דה ג'ניירו

 

20240217_225332

יום 22

8.3.25 יום שבת: ברזיל- ריו דה ג'ניירו פבלה, טיג'וקה קרנבל

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מרתק שיכלול ביקור בפבלה מקומית, בו נלמד על הסיבות ועל תנאי המחייה בפבלה (הכניסה מותנית באישור המשטרה וש. הבטחון) נטייל ביער הגשם העירוני הגדול בעולם "יער טיג'וקה" שהוא סיפור בפני עצמו ואף נעלה לבקר באחד משבעת פלאי תבל על פסגת הקורוקובדו- פסלו של ישו המושיע הסמל הבלתי מעורער של העיר, שנבנה בשנת 1931 והוגדר בשנת 2007 כאחד משבעת פלאי תבל. לאחר הסיור נשוב למלוננו למנוחה קלה, לקראת הערב העמוס.
ארוחת ערב- צ'ורסקו ברזילאי.
לאחר ארוחת הערב, נסע אל הסמבודרומו אל הצבעונית בחגיגות בתבל מצעד המנצחות של הקרנבל נתמקם במושבים השמורים הייחודיים לנו (בסקטור 9), נתרווח ונצפה במצעד המרהיב בתבל,  העיניים והלב לא שבעים מהמראות, הצבעים והצלילים המדהימים
בלילה נשוב למלוננו.
לינה- ריו דה ג'ניירו

 

20240218_153422

יום 23

09.03.25 יום ראשון: ברזיל- ריו דה ג'ניירו- אירופה

הבוקר נקיץ מעט מאוחר יותר, נארוז את המזוודות ואת החוויות הרבות שצברנו במהלך הטיול ונצא לסיור אחרון ב"סיודדי מירויליוזה", נסע לראות את ה"טריו אלקטריקו" רגע אחרי המצעד נוכל להצטלם איתם, נראה את העיר העתיקה, נחלוף על פני הקטדרלה העתיקה כמו גם בניין הבנק המרכזי של ברזיל, הגרפיטי הגדול בתבל ועוד נשלים ביקורים בעיר המרהיבה שלעולם לא נגמרת שעוד לא הספקנו.
נסיים בארוחת צהריים- צ'ורסקו (עשוי להשתנות בהתאם לחברת התעופה)
נסע אל שדה התעופה הבינלאומי של ריו דה ג'ניירו ונטוס ליעד ביניים באירופה.

מטוס

יום 24

10.03.25 יום שני: אירופה- נתב"ג ישראל

לאחר הנחיתה ביעד הביניים באירופה, נעלה על טיסה לתל אביב.

תאריכים, מדריכים ומחירים

תאריך יציאה: 15/02/25
תאריך חזרה: 10/03/25

בהדרכת: זהר אשכר

מחיר לנרשמים עד 15.11:
13,495$
מחיר לנרשמים בין 16.11 ועד 15.12:
13,620$
מחיר לנרשמים מה- 16.01:
13,745$

תוספת ליחיד בחדר זוגי:

3345$

כלכלה:

סטטוס:

טיול מובטח

להרשמה לחצו

הטיול כולל

הטיול כולל

הטיול אינו כולל

טיסות

טיסות לופטהנזה

15.02.25 ת"א – פרנקפורט  המראה 16:35  נחיתה 20:20
15.02.25 פרנקפורט – בואנוס איירס  המראה 22:05 נחיתה 07:55 (16.02)

09.03.25 ריו דה ז'נרו – פרנקפורט  המראה 15:30  נחיתה 06:40 (10.03)
10.03.25 פרנקפורט – ת"א  המראה 14:20  נחיתה 19:25

אתרים שנבקר בהם בטיול

אתרים שנבקר בהם

בבואנוס איירס

 • נראה שדרות נואבו חוליו
 • נבקר כיכר מאיו
 • נראה את קאסה רוסדה
 • נבקר בקטדרלה
 • ביקור ב.עלמין בריקולטה
 • נצפה במופע טנגו
 • נבקר בתאטרו קולון
 • ביקור ב.הכנסת המרכזי ב. איירס
 • נבקר בשכונת לה בוקה
 • נבקר בפוארטו מאדרו
 • נטייל בעיר טיגרה
  ביקור בשוק טיגרה
  שייט תעלות טיגרה
  ערב טעימת יינות ארגנטינה
 • ברילוצ'ה
 • סיור- סירקוויטו צ'יקו
 • עלייה ברכבל לפסגת הקמפנריו
 • ביקור פארק הלאומי נאוול וואפי
 • נראה את אגם מסקרדי
  נראה את אגם גוטיירס
 • נראה את מפל גרון השטן
 • נראה את בקרחון השחור

  חציית האנדים
  שייט באגם נאוול וואפי
  שייט באגם פריאס
  ביקור בפאוייה
  שייט באגם כל הקדושים
 • ביקור בפוארטו ווארס
 • פוארטו מונט
 • שוק אנחלמו
 • פונטה ארנס
 • נראה את מייצרי מגלן
  נערוך תצפית על העיר
  נראה את פסלו של פרדיננד מגלן
  סיור עירוני
 • פוארטו נטלס
 • שייט בפיורד אולטימה אספרנסה
 • נבקר בקרחון סראנו
  נצפה בקרחון בלמסדה
 • נבקר מערת המילודון

  פ. הלאומי טורס דל פאיינה
  סרו קסטיואל קלאפטה
  הפארק הלאומי לוס גלסיירוס
 • ביקור בקרחון פריטו מורנו
 • ביקור במוזיאון הגלסיאריום
  שייט באגם ארחנטינו VIPאושוויה
 • שייט בסירת קטמרן בתעלת ביגל
  צפייה בפינגווינים
 • הפארק הלאומי פין דל מונדו
 • המפרץ לה פטאייה

  איגואסו
  טיסה במסוק מעל המפלים
 • שייט אל תוך המפלים
  ביקור בפארק הציפורים
  ביקור בסכר איטייפו
 • מופע פולקלור דרום אמריקאיסלבדור דה באהייה
 • השתתפות בקרנבל
  ביקור בכנסיית בונפים
  ביתה של ימאנג'ה
  ביקור ברובע פלוריניו
 • ביקור במרקדו מודלו
  נבקר בלגונהפראייה דו פורט
 • ביקור בפרוייקט ת.מ.ר
 • ברזילייה
  סיור עירוני מקיף
 • ריו דה ג'נירו
  נראה את- חוף בוטופוגו
  חוף פלמינגו
  חוף לה בלונד
  חוף איפנמה
  חוף קופהקבנה
 • עלייה ברכבל הר הסוכר
  נבקר בקטדרלה
  נבקר בבית הכנסת
 • נראה את המרקנה
 • ביקור בסינלנדיה
 • ביקור בבית הספר לסמבה
 • יום שייט לאיים הטרופיים
 • סיור בפבלה
 • סיור ביער טיג'וקה
 • עלייה אל הקורוקובדו
 • ישיבה בסמבודרומו
 • בסקטור 9 מושבים שמורים
 • הגרפיטי הגדול בתבל

למה לטייל איתנו?

אודות Solo Dreams - טיולים מאורגנים

Solo Dreams הינה מותג חדש של חברת הטיולים המוכרת "סולו איטליה"
Solo Dreams שמה לה למטרה להוציא טיולים טיולים המאורגנים, מסעות גאוגרפיים ופרויקטים ברחבי העולם באיכות הגבוהה ביותר.

למה לבחור לטייל עם Solo Dreams?

Solo Dreams הינו מותג ייחודי בזכות ההתחדשות המתמדת ביעדים, במסלולים ובבחירת האתרים – לצד ותק וניסיון בתיירות של למעלה מ 25 שנים שמאפשר לנו להציע את הטיולים החווייתיים ביותר ברחבי העולם.

הטיולים של Solo Dreams כוללים:
ביקורים מיוחדים, מעניינים ומעמיקים, שמים את הדגש על חוויות טבע תרבות ופולקלור וכוללים מפגשים עם מקומיים ותושבי המקום שילמדו אותנו על חיי התושבים בצורה האוטנטית ביותר. מפגש עם הקולינריה מקומית תהיה חלק בלתי נפרד מחוויית הטיול שלנו.

טיולי Solo Dreams בנויים על רמת שירותים מעולה ומבוססת על ספקים מקומיים אמינים שנבחרו על ידנו בקפידה.

בטיולי Solo Dreams אין סיורי בחירה בתשלום נוסף והם נועדו למטיילים המבקשים לקבל ערך מוסף ותמורה מלאה לכספם.

עם Solo Dreams נמנים מיטב המדריכים מהשורה הראשונה, המנוסים והמתמחים בשלל יעדים גאוגרפיים ובכל יבשות העולם.
מדריכי Solo Dreams הם הטובים ביותר בתחומם ועם ניסיון של שנים ועם מאות נוסעים מרוצים בשלל טיולים.

טיולים נוספים לאותו איזור

הרשמה לטיול

השארו מעודכנים