fbpx
מטוס
Melbourne,Beach,In,Summer
אוקלנד
Twelve,Apostles,,Great,Ocean,Road,,Melbourne,,Victoria,,Australia
Old,Steam,Train,Crossing,A,Bridge
Utdoor,Swimming,Pool,In,Cairns,,Queensland
Rainforestation Nature ParK AUSTRALIA
AUSTRALIA
פורט דגלאס AUSTRALIA
Uluru AUSTRALIA
ULURU AUSTRALIA
Panoramic,View,Of,Kings,Canyon,,Central,Australia,,Northern,Territory,,Australia
Helicopter,View,Of,Beautiful,Bondi,Beach.
Sydney AUSTRALIA
KATOOMBA AUSTRALIA
Sydney,-,Dec,12:,Landscape,Of,Sydney.,The,Sydney,Harbour
מטוס

טיול לאוסטרליה

גיאוגרפי | טיול עומק

באוסטרליה יש את הטוב משני העולמות. ממראות אייקוניים כמו בית האופרה של סידני, גשר נמל סידני ובריכת קרחון בונדי ועד לציוני דרך טבעיים כמו Uluru, שונית המחסום הגדולה וההרים הכחולים.
התרבות האוסטרלית משקפת היטב את המגוון של תרבויות רבות שפועלות בה. רוב אוכלוסיית המדינה ממוצא אירופי וממשיכים את התרבות המסורתית של מושבה בריטית, אבל קבוצת האבוריג’ינים, הילדים האוסטרלים, מציגים תרבות נפרדת, מרתקת ומסקרנת במיוחד.
הצטרפו אלינו בסולו דרימס להגשמת החלום בגן עדן עלי אדמות באוסטרליה .

 

מסלול הטיול

מטוס

יום 1

11.02.25 יום שלישי: ישראל- תל אביב- דובאי

בשעות אחר הצהריים המאוחרות נפגש בשדה התעופה ע"ש דוד בן גוריון, נתארגן ונצא לטיול החלומות שלנו ליעד המדהים, לאחר הנחיתה בדובאי, נעשה את תהליכי הביטחון והקונקשן.

Melbourne,Beach,In,Summer

יום 2

12.02.25 יום רביעי: דובאי- מלבורן

נעלה לטיסה לעיר השנייה בגודלה באוסטרליה- מלבורן. עם הגיענו בשעות הערב נערוך את סידורי ההגירה, ניסע אל בית המלון.
לינה- מלבורן

אוקלנד

יום 3

13.02.25 יום חמישי: מלבורן- סיור עיר

מלבורן הינה העיר השניה בגודלה באוסטרליה ואף נושאת את התואר  כ"עיר הטובה ביותר בעולם לחיות בה" בעולם. נתחיל את סיורנו בגני פיצרוי  שם נבקר בחממה טרופית על שפע הפרחים שבה. נמשיך לקוטג' של קפטיין ג'יימס קוק. שבעצם הועבר לכאן בשלמותו ממקום מגוריו באנגליה, נעלה לתצפית מרהיבה מראש מגדל אוריקה – Eureka זהו בבניין המגורים הגבוה ביותר בעולם. כשמראשו בגובה 258 מטר נראה את נופי העיר המהממים. נחצה רגלית את נהר היארה אל כיכר הפדרציה (Federation Square),  שהיא המקום המרכזי בעיר לאירועי תרבות. נראה את בניין NGV שבו נמצאת הגלריה הלאומית של ויקטוריה.  נמשיך אל שוק ויקטוריה (Victoria  Market).  שוק מקורה הגדול ביותר בחצי הדרומי של כדור הארץ (או חלופי). הוא קרוי על שמה של המלכה הבריטית. נמשיך אל היכל הזכרון לחיילי אנז"אק The Shrine of Remembrance, זהו מבנה מיוחד שנבנה בסגנון קלאסי, על פי דמותו של קברו של מאוסולוס בהליקרנסוס והפרתנון באתונה.
לינה וארוחת ערב- מלבורן

Twelve,Apostles,,Great,Ocean,Road,,Melbourne,,Victoria,,Australia

יום 4

14.02.24 יום שישי: מלבורן- דרך האוקיינוס הגדולה- מלבורן

היום נצא אל אחת הדרכים הנחשבות ליפות בעולם - The Great Ocean Road זוהי דרך שנסללה לזכרם של חיילי אנז"אק על הצוקים לאורך החוף שגובהם עשרות מטרים. צוקים אלה שעשויים מסלע גירני נאכלו במשך השנים על ידי גלי הים נקראים "12 השליחים" על שם תלמידיו של ישו, היום נותרו לצערנו שמונה צוקים בלבד. נשוב למלוננו בשעות הערב המאוחרות.
לינה וארוחת ערב- מלבורן

Old,Steam,Train,Crossing,A,Bridge

יום 5

15.02.25 יום שבת: שמורת דנדנונג, חוות וורווק- פיליפ איילנד

יום עשיר לפנינו – נצא מזרחה ממלבורן אל שמורת הדנדנונג שם נעלה על רכבת הקיטור הישנה הנקראת "בילי המתנשף" Puffing Billy Railway הנוסעת בין הגבעות המוריקות והיער הגבוה של גם נראה את המוני תוכי הקוקברה. משם נמשיך לחוות וורווק שהיא אחת החוות הוותיקות באוסטרליה. שם יש הזדמנות ייחודית להתקרב לבעלי חיים אוסטרליים, להאכיל את הקנגורו והוומבט, נאכל ארוחת צהריים ונמשיך לקראת ערב לאי פיליפ Phillip Island  שם נראה בתחילת הלילה את תהלוכת הפינגווינים החוזרים אחרי יום ארוך באוקיינוס בדרכם לקינים שלהם כדי להאכיל את גוזליהם. חזרה מאוחרת בלילה למלבורן.
ארוחת צהריים- מסעדה מקומית
לינה- מלבורן

Utdoor,Swimming,Pool,In,Cairns,,Queensland

יום 6

16.02.25 יום ראשון: מלבורן – קיירנס

בבוקר נצא לשדה התעופה של מלבורן לטיסה לעיר קיירנס. עם הנחיתה בשעות אחר הצהריים נעשה סיור היכרות קצר והעברה לבית המלון,  בשעות הערב נצא לסיור רגלי במרכז העיר קיירנס כולל שוק הלילה המפורסם.
לינה וארוחת ערב- קיירנס.

Rainforestation Nature ParK AUSTRALIA

יום 7

17.02.25 יום שני: קיירנס- קורנדה- קריינס

הבוקר נצא אל תחנת הרכבת ונעלה על הרכבת המובילה לקורנדה הנמצאת בגבעות, ניסע במסילה הנופית המרשימה דרך יערות קדומים, נעצור לתצפית על הנהר ומפלי ברון  Barron Falls, בהגיענו לקורנדה נבקר בפארק הטבע של יער הגשם Rainforestation Nature Park שם נחווה ונלמד את   התרבות האבוריג'נית. לאחר ארוחת צהרים נצא בדרכנו חזרה לקיירנס ברכבל המיוחד שנוסע מעל צמרות העצים של יער הגשם, נעצור בתחנה ביער ונעשה סיור רגלי קצר בתוך היער, חזרה למלון בקיירנס.
לינה וארוחת ערב- קיירנס

AUSTRALIA

יום 8

18.02.25 יום שלישי: קריינס- שונית המחסום הגדולה- קריינס

היום נצא לשונית המחסום בגדולה- Great Barrier Reef שהיא מערכת שונית האלמוגים הגדולה ביותר בכדור הארץ היא מורכבת מכ- 2,900 שוניות נפרדות ומ-900 איים המשתרעים לאורך 2,300 קילומטרים על פני שטח של כ-344,400 קילומטרים רבועים. נשוט אל השונית ונוכל לשחות/ לצלול בעזרת שנורקלים לראות את האלמוגים והדגים, לרדת אל אחד האיים החוליים לצפות בציפורים (תלוי בעונה), ארוחת צהרים תוגש על הספינה. לקראת הערב נחזור לקיירנס.
ארוחת צהריים בספינה
לינה- קיירנס

פורט דגלאס AUSTRALIA

יום 9

19.02.25 יום רביעי: קריינס- פורט דאגלס- שמורת דיינטרי- ערוץ מוסמן- קריינס

נצא בבוקר צפונה לכוון הפארק הלאומי דיינטרי (Daintree) על שם נהר דיינטרי הארוך והמתפתל הזורם מהגבעות דרך יער הגשם דיינטרי ונשפך אל האוקיינוס ​​מצפון לקיירנס. בפארק ניתן לראות את צמחיית המנגרובים, לצפות בלטאות צבעוניות של יער הגשם, לחזות במיני העופות הרבים שבאזור ואולי אפילו בתנינים. נטייל ברכב וברגל באחד האזורים היחידים באוסטרליה בהם ניתן עדיין לראות את המפגש המרהיב בין יער הגשם הטרופי לאוקיינוס. נמשיך אל קניון מוסמן (Mossman Gorge),  הנמצא בתוך הפארק הלאומי דאינטרי, והוא מקום ממש יוצא דופן לחוות את עושר היופי הטבעי שנמצא ביערות הגשם. נחצה את הנהר במעבורת אל קייפ טריבולשין, זה מקום מבודד ומרהיב לבקר בו. הכיף נקרא על ידי קפטן קוק כשהפליג לאורך החוף ונאלץ לחוף כאן כדי לתקן את ספינתו כאשר הוא ניזוק בשונית המחסום הגדולה. משם נמשיך אל העיירה פורט דאגלס -עיירת חוף זו היא מקום נהדר לבקר בו בטיול יום כדי ליהנות מהחופים הנפלאים ומאורח החיים הנינוח.
לינה וארוחת ערב- קיירנס

Uluru AUSTRALIA

יום 10

20.02.25 יום חמישי: קיירנס- איירס רוק (אולורו)

השכם בבוקר נצא לשדה התעופה של קיירנס ונטוס אל מרכז אוסטרליה לאולורו שהיא העיירה ליד האיירס רוק. זהו מונוליט הסלע הענק שמקודש על ידי האבוריג'נים ובולט על השטח המישורי, נבקר את ה- OLAGS הנקראים "ראשים מרובים", נעשה סיור רגלי קצר לסלעים.
לינה וארוחת ערב- אולורו

ULURU AUSTRALIA

יום 11

21.02.25 יום שישי: אולורו תצפית זריחה

נקום השכם בבוקר ונצא לראות את הזריחה מרשימה על אולורו, נראה את המונוליט משנה את צבעו ככל שהשמש עולה, נשוב לארוחת הבוקר במלוננו, נמשיך לצפייה בבעלי החיים האופייניים לאיזור המיוחד,
לקראת ערב נצא לתצפית שקיעה על האולורו -נחווה את הצורות המיוחדות בצבע אוקר אדום, מראה מסקרן ומהפנט.
בלילה נצא לארוחת ערב מיוחדת במדבר.
לינה- אולורו

Panoramic,View,Of,Kings,Canyon,,Central,Australia,,Northern,Territory,,Australia

יום 12

22.02.25 יום שבת: אולורו – קינגס קניון- אליס ספרינגס

היום נעשה את דרכנו בלב האאוטבק האדום של אוסטרליה  (RED BACK). ניסע לקינגס קניון שם נעשה הליכה קלה בתוך הקניון עם קירותיו הזקופים משני הצדדים, נראה את הבילבונג- אותם בורות מים בתחתית הקניון. משם נמשיך לעיר אליס ספרינגס הידועה כעיר המרכזית של האאוטבק האוסטרלי. עם הנחיתה נצא לסיור בפארק המדברי Alice Springs Desert Park . שבו נחווה חוויה אוסטרלית מדברית בהיבטי צמחיה, בעלי חיים, תרבות ועוד. נמשיך לסיור בבית החולים המעופף שכל הפעילות בו נעשית בהיטס ומשם נמשיך לבית הספר בשידור. נעלה לתצפית על העיר והמדבר מראשה של גבעת אנז"אק.
לינה וארוחת ערב- אליס ספרינגס

Helicopter,View,Of,Beautiful,Bondi,Beach.

יום 13

23.02.25 יום ראשון: אליס ספרינגס – סידני

לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה ניסע אל ש"ת של אליס ספרינגס בדרכנו לסידני, עם הנחיתה  נצא לסיור לאורך המפרצים של העיר עד למפרץ בונדאי המפורסם.
נמשיך לתצפית על ה- GAP המהווה את שער הכניסה מהאוקיינוס למפרץ ג'קסון . נטייל על הצוקים ונשמע את הספור המיוחד על הפעולות למניעת התאבדויות מראש הצוק.
נמשיך לכוון מרכז העיר לביקור בגנים הסינים הנפלאים וברובע הסיני ובו השוק המיוחד.
לינה וארוחת ערב- סידני

Sydney AUSTRALIA

יום 14

24.02.25 יום שני: סידני

סידני היא העיר הראשונה באוסטרליה שנוסדה בעצם כמושבת עונשין ונחשבת לעיר היפה בעולם, שוכנת לחופו של מפרץ ג'קסון שמורכב ממספר מפרצים קטנים ובהם אין ספור מעגני סירות ויאכטות וזה נותן לעיר את האפיון והרוגע שלה ומושך אליה מיליוני תיירים בשנה. מהמפרץ נשקפים שני המבנים המפורסמים בעיר- בית האופרה המפורסם וגשר המפרץ המכונה מתלה המעילים הישן
את סיורנו נתחיל בבית האופרה המפורסם - המבנה המודרני אקספרסיוניסטי שתקרתו בנויה בצורת קונכיות  בטון והוא פרי תכנונו של האדריכל  הדני אוטסון ונחנך בשנת 1973, נצפה על הגשר המפורסם המכונה "מתלה המעילים" ומשם נבקר בפארק שבו נמצא "הכסא של גב' מקוואיירי" שם נראה מנקודת תצפית נוספת את בית האופרה והגשר. נמשיך ונראה את ה"הייד פארק". את ה"סיטי" של העיר. נבקר ב QVB- בניין המלכה ויקטוריה המהווה מרכז קניות יוקרתי ובו נראה גם את השעון המיוחד.  בערב נעלה לארוחה למגדל סידני  למסעדה מפוארת וממנה נשקף נופה המרהיב של העיר.
ארוחת ערב- במגדל סידני
לינה בסידני.

KATOOMBA AUSTRALIA

יום 15

25.02.25 יום שלישי: סידני- ההרים הכחולים- סידני

היום נצא מערבה מסידני לכוון ההרים הכחולים שנקראו כך בעקבות התנדפות של השמנים האתרים מעצי האיקליפטוס ונותנים לכל האזור את הגוון הכחול. נגיע אל העיירה קאטומבה לתצפית על "3 האחיות" שהם 3 עמודי סלע ענקיים. נחצה את העמק ברכבל אופקי עד לפתחו של עמק ג'יימיסון ושם נרד לתחתית העמק ברכבת כורים תלולה, נסייר ביער המיוחד למטה, נעלה חזרה ברכבל בדרכנו חזרה לסידני נבקר בחוות  פדרסדייל ובה נראה את מגוון החיות היחודיות ליבשת- קנגורו, וומבט, קואלה, דינגו, השד הטזמני ועוד (חשוב לציין, שחיות אילו הן חיות שהוצלו בטבע, חלקן יושבו לטבע בהמשך ואינן מוחזקות בתנאי שבי ע"פ רוב). בהגיענו לסידני נראה את האיצטדיון האולימפי שנבנה לכבוד האולימפיאדה בשנת 2000.
לינה וארוחת ערב- סידני

Sydney,-,Dec,12:,Landscape,Of,Sydney.,The,Sydney,Harbour

יום 16

26.02.25 יום רביעי: סידני- דובאי

נשלים סיורים בעיר סידני ונראה חלקים נוספים ממנה, אחר הצהריים נצא למפרץ דארלינג.
ארוחת ערב מוקדמת לסיום הטיול בשייט על ספינה ברחבי מפרץ סידני.
לאחר מכן נסע לשדה התעופה ונפרד מהיבשת המרתקת והמפתיעה בטיסה לדובאי.

מטוס

יום 17

27.02.25 יום חמישי: דובאי - תל אביב

לאחר הנחיתה בדובאי וסידורים פורמליים, נמשיך בטיסה הביתה לנמל התעופה ע"ש בן גוריון שבו התחיל מסענו.

תאריכים, מדריכים ומחירים

תאריך יציאה: 11/02/25
תאריך חזרה: 27/02/25

בהדרכת: זהר אשכר

מחיר לנרשמים עד 11.11.24:
10,995$
מחיר לנרשמים בין 12.11.24 ועד 10.01.25:
11,120$
מחיר לנרשמים מה- 11.01.25:
11,245$

תוספת ליחיד בחדר זוגי:

1745$

כלכלה:

סטטוס:

בהרשמה

להרשמה לחצו

הטיול כולל

הטיול כולל

הטיול אינו כולל

 

 

ביטוח אתגרי ליומיים

 

חשוב! 
בני 70+ נדרשים לעשות בדיקה רפואית אצל רופא המאושר ע"י שגרירות אוסטרליה להוצאת ויזה.

טיסות

טיסות אמירייטס

11.02.25 ת"א – דובאי   המראה 18:15 נחיתה 23:25
12.02.25 דובאי – מלבורן   המראה 02:55 נחיתה 23:20

26.02.26 סידני- דובאי  המראה 21:10 נחיתה 04:30
26.02.26 דובאי – ת"א  המראה 14:30 נחיתה 16:15

 

 

אתרים שנבקר בהם בטיול

אתרים שנבקר בהם

 • ביקור בקוטג' של קפטן קוק
 • ביקור בגני פיצרוי
 • ביקור בגן הבוטני של מלבורן
 • עלייה למגדל אאורקה
 • ביקור בשוק ויקטוריה (או חלופי)
 • היכל הזכרון לחיילי אנז"אק
 • יום טיול ב- The Great Ocean Road
 • ביקור בשמורת הדנדנונג
 • נסיעה ברכבת ההיסטורית "בילי המתנשף"
 • ביקור בחוות וורווק
 • ביקור באי פיליפ
 • צפייה בצעדת הפינגווינים בטבע
 • סיור בעיר קריינס
 • ביקור בקורנדה
 • נראה את מפלי ברון
 • יער הגשם- Rainforestation Nature Park
 • שייט אל שונית המחסום הגדולה
 • שחייה עם שנורקלים בשונית האלמוגים הגדולה
 • ביקור בפארק הלאומי דיינטרי  (Daintree)
 • ביקור בקניון מוסמן
 • ביקור בקייפ טריבולשין
 • ביקור בפורט דאגלס
 • ביקור "אולורו"
 • ביקור באאוטבק
 • ביקור אולגס (קאטה ג'וטה)
 • זריחה מעל אולורו
 • שקיעה באולורו
 • מופע אורות באולורו כולל ארוחת ערב מפנקת
 • גן חיות המדבר באולורו
 • נסיעה באאוט בק
 • קינגס קניון במדבר האדום
 • ביקור בעיר אליס ספרינג
 • ביקור בפארק החי של אליס ספרינג
 • ביקור בבית החולים המעופף
 • ביקור בבית הספר בשידור
 • סידני
 • מפרץ בונדאי
 • הגנים הסינים של סידני
 • צ'יינה טאון סידני
 • סיור מקיף בעיר סידני
 • ביקור בבית האופרה של סידני
 • תצפית על המפרץ "הכסא של מיס מקוואירי
 • עלייה למגדל סידני לתצפית
 • ארוחת ערב במסעדה המסתובבת של מגדל סידני
 • ביקור בהרים הכחולים
 • נסיעה ברכבת המכרות של ההרים הכחולים
 • תצפית על שלושת האחיות
 • ביקור בקטומבה
 • פריסדיל- אוסף אוסטרליות
 • נצפה באצטדיון האולימפי- סידני
 • נצפה באיצטדיון האולימפי של מלבורן
 • שייט במפרץ דארלינג עם ארוחת ערב

למה לטייל איתנו?

אודות Solo Dreams - טיולים מאורגנים

Solo Dreams הינה מותג חדש של חברת הטיולים המוכרת "סולו איטליה"
Solo Dreams שמה לה למטרה להוציא טיולים טיולים המאורגנים, מסעות גאוגרפיים ופרויקטים ברחבי העולם באיכות הגבוהה ביותר.

למה לבחור לטייל עם Solo Dreams?

Solo Dreams הינו מותג ייחודי בזכות ההתחדשות המתמדת ביעדים, במסלולים ובבחירת האתרים – לצד ותק וניסיון בתיירות של למעלה מ 25 שנים שמאפשר לנו להציע את הטיולים החווייתיים ביותר ברחבי העולם.

הטיולים של Solo Dreams כוללים:
ביקורים מיוחדים, מעניינים ומעמיקים, שמים את הדגש על חוויות טבע תרבות ופולקלור וכוללים מפגשים עם מקומיים ותושבי המקום שילמדו אותנו על חיי התושבים בצורה האוטנטית ביותר. מפגש עם הקולינריה מקומית תהיה חלק בלתי נפרד מחוויית הטיול שלנו.

טיולי Solo Dreams בנויים על רמת שירותים מעולה ומבוססת על ספקים מקומיים אמינים שנבחרו על ידנו בקפידה.

בטיולי Solo Dreams אין סיורי בחירה בתשלום נוסף והם נועדו למטיילים המבקשים לקבל ערך מוסף ותמורה מלאה לכספם.

עם Solo Dreams נמנים מיטב המדריכים מהשורה הראשונה, המנוסים והמתמחים בשלל יעדים גאוגרפיים ובכל יבשות העולם.
מדריכי Solo Dreams הם הטובים ביותר בתחומם ועם ניסיון של שנים ועם מאות נוסעים מרוצים בשלל טיולים.

הרשמה לטיול

השארו מעודכנים