fbpx
Panorama,View,Of,Tran,Quoc,Pagoda,,The,Oldest,Temple,In
Ninh Binh
Aerial,View,Of,Sunset,And,Dawn,Near,Rock,Island,,Halong
Hoian,vietnam-july,21,2018:,Traditional,Bicycle.(cyclo),Waiting,For,Tourists,To,Visit,The
Sapa,,Lao,Cai,Province,,Vietnam,,Asia.,January,14,,2018:,Hmong
Mu Cang Chai SAPA
Hue,,Vietnam,-,Feb,04,,2020:,Tourists,Wear,Masks,To
Asian,Woman,Wearing,Vietnam,Culture,Traditional,And,Hoi,An,Lanterns
Dragon bridge
Aerial,View,Of,The,Golden,Bridge,Is,Lifted,By,Two
Khai Dinh King (Lang Khai Ðinh), Hue city, Vietnam.
Saigon Notre-Dame Cathedral Basilica כנסיית נוטרדאם, וייטנאם
Cu Chi Tunnels מחילות קו-צ'י
וייטנאם
Siem,Reap,,Cambodia,-,Apr,14,,2016,-,Ta,Phrom
Siem Reap Cambodia סיאם ריאפ, קמבודיה
bangkok-2732437_1280

וייטנאם וקמבודיה כולל חג הטט

גיאוגרפי | טיול עומק

וייטנאם שבדרום מזרח אסיה, היא מדינה יפהפיה ומרתקת. יש בה אזורים הררים לצד מישורים ממוזגים, ערים צפופות ורוחשות פעילות, כמו העיר סייגון השוקקת, לצד אזורי נופש שנראים כאילו הם לקוחים מתוך גלוייה כמו מפרץ הלונג ביי, שמנוקד באלפי איים קטנים. הגיוון אדיר ומתבטא גם בצמחיה ובאוכלוסיית בעלי חיים מרתקת.
וייטנאם מציעה גם מטבח מעורר תיאבון ומפתיע שמציע מנות אקזוטיות ולא שגרתיות לצד שפע של דגים ופירות מסקרנים. שנים רבות אחרי המלחמה.
קמבודיה שכנתה של וייטנאם מציעה שלל אתרים ואטרקציות. בסיאם ריפ עיר המקדשים נמצאת יצירה ארכיטקטונית מופלאה מתקופתה של אמפריית ח'מר העתיקה – מקדש האנקור וואט, המהווה סמל לפאר והעוצמה שהיו נחלתה של קמבודיה לפני מאות בשנים ומקור גאווה ותקווה לעתיד טוב יותר.
רובה של קמבודיה הוא מישורי. הטנלה סאם הוא האגם הגדול במדינה, מערכת התעלות של נהר ה-Bassac ונהר המקונג העצום, שחוצה את המדינה מצפון לדרום הם מקורות המים העיקריים במדינה.

מסלול הטיול

Panorama,View,Of,Tran,Quoc,Pagoda,,The,Oldest,Temple,In

יום 1-2

יום שבת-ראשון 25.01.25-26.01 : טיסות תל אביב – בנגקוק – האנוי

אחר הצהריים נפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון, נטוס דרך יעד ביניים להאנוי Hanoi, בירת וייטנאם. לאחר הסידורים הפורמליים נצא לעבר הכרך הגדול שבו מתגוררים כ- 7.5 מיליון תושבים, נערוך סיור פנורי קצר בעיר. משם ניסע למסעדה מקומית להכיר את הקולינריה המקומית הנהדרת.
ארוחת ערב- מסעדה מקומית
לינה- האנוי

Ninh Binh

יום 3

יום שני 27.01.25 : האנוי- נין בין -האנוי

אחרי ארוחת הבוקר במלון בהאנוי ניסע דרומה אל המרחב הכפרי של אזור נין בין (Ninh Binh) ונערוך שייט בשמורת הטבע, אזור שדות האורז בעבר וכיום מוצפת במים ובה מקננים עופות מים שונים. המקום היה אתר צילומי הסרט "קונג - אי הגולגלות".
במהלך השייט בסירות סמפאן שהמשיטים נעזרים ברגליהם, נבקר בפגודת באי דין, נמשיך לאורך הנחל ונראה את בטראנג אן - מתחם התיירות במחוז הצפוני של נין בין נכלל רשמית ברשימת המורשת העולמית של אונסק"ו. האטרקציה התיירותית האקולוגית ממוקמת במזרח נין בין, עם שטח של 2000 דונם, היא כוללת 47 שרידים היסטוריים עם הרבה דברים מסתוריים, עם הרי אבן גיר (הרים קרסטיים), עמקים ומערכות נהרות תת קרקעיות.
לעת ערב נשוב להאנוי.

לינה וארוחת ערב - האנוי.

 

Aerial,View,Of,Sunset,And,Dawn,Near,Rock,Island,,Halong

יום 4

יום שלישי 28.01.25: האנוי- מפרץ האלונג – מערת סונג סוט - לינה על ספינת מלון VIP

לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לכיוון מפרץ הא לונג Halong Bay  דרך הנוף היפהפה של שדות אורז ירוקים, תאואים וחיי כפר וייטנאמים יומיומיים בדלתא של הנהר האדום. אחת האטרקציות העיקריות של מפרץ הא לונג היא מורשת אונסק"ו - מפרץ הא לונג עם מים רגועים ואלפי הרי אבן הגיר (קארסטים) המנקדים את נוף הים.
בהגיענו להא לונג סיטי בשעה 11:30 בבוקר וצ'ק-אין על סיפונה של ספינת הפאר המדורגת כ- VIP הייחודית עם משקה בקבלת הפנים. המפרץ, המפורסם כאחד משבעת פלאי הטבע העולמיים ואתרי המורשת באונסק"ו שהיווצרותו מתוארכת ל-500 מיליון שנה, מורכב מכ-2,000 איים קארסטים ואיונים הפזורים על פני שטח של 1,553 קמ"ר. השייט במפרץ ימשיך עם תצפית מקרוב על האי דין הואונג, האי גא צ'וי, אי הכלבים, אי המפרש, ביקור במערת סונג סוט ועצירת שחייה בחוף האי טיטופ Titop Island.

לינה וארוחת ערב על סיפון האונייה.

 

 • במידה ותנאי מזג אוויר גרועים כמו רוחות עזות, מונסונים, סופות רעמים, סופות ציקלון וכו', הלינה על האונייה תבוטל כדי להבטיח את שלומם של הנוסעים. הלינה תהיה במלון Ha Long City במקום זאת.
Hoian,vietnam-july,21,2018:,Traditional,Bicycle.(cyclo),Waiting,For,Tourists,To,Visit,The

יום 5

יום רביעי 29.01.25: הא לונג -שייט בין ההרים הקרסטים – טיול סייקלו (ריקשות) –מופע "בובות המים"

משכימי קום יכולים ליהנות מהנוף המרהיב אך השליו של המפרץ שהוא פלא עם שחר. לנשום את האוויר הצח של הים, להרגיש את רוח הבוקר ולשמוע את קולות הציפורים מעל.
אחרי ארוחת בוקר נגיע בשייט לביקור באי בצורת ראש אנושי ובאי הצב. המשך לשייט לתוך מפרץ באי טו לונג ונראה את המפרץ הסמוך של "הדרקון הקטן משתחווה לאמו" כפי שמו.
צ'ק אאוט וארוחת בראנץ' על הסיפון בזמן היציאה לחוף.
יורדים מהספינה ונוסעים חזרה להאנוי.
בהגיענו להאנוי נהנה מטיול סייקלו cyclo tour (ריקשות אופניים) ברחבי האנוי.
נמשיך ונחזה במופע "בובות המים" Water Puppets show המפורסם המספר את סיפורם של חקלאי האורז.

לינה וארוחת ערב-האנוי.

Sapa,,Lao,Cai,Province,,Vietnam,,Asia.,January,14,,2018:,Hmong

יום 6

יום חמישי 30.1.25 : בביתו של הו-צ'י-מין - פגודת העמוד – הילטון האנוי – אוני' קונפוציוס – סאפה

לאחר ארוחת הבוקר במלון נצא לסיור בוקר מודרך בהאנוי. נבקר בביתו של הו-צ'י-מין  Ho Chi Minh's house – מייסד ומנהיג צפון וייטנאם ובמאוזוליאום לזכרו (במידה ופתוח). נראה את בית הכלא הידוע לשמצה "הילטון האנוי"The Hanoi Hilton , אשר שימש את צפון וייטנאם לכליאה ועינויים של שבויי המלחמה האמריקאים. נמשיך לפגודת העמוד האחד ומקדש הספרות  הקונפוציאני – the Confucian Temple of  Literature   האוניברסיטה הראשונה במזרח אסיה ויש האומרים בעולם כולו. כמו כן נסייר ברובע העתיק, באגם הואן קיאם ובמקדש נגוק סון שבמרכז האגם.
אחה"צ – ניסע צפונה בכביש המהיר החדש אל האזור הכפרי בו חיים שבטי המיעוטים. נגיע לסאפה,  עיירה הררית השוכנת בקרבת הגבול עם סין.

ארוחת ערב- מסעדה מקומית.

לינה- סאפה

Mu Cang Chai SAPA

יום 7

יום שישי 31.01.25 : ברכבל לפסגת פאנסיפן - הגג של הודו-סין (3,143 מ') - קתדרלת סטון ואיצטדיון התרבות בספא

לאחר ארוחת בוקר במלון בסאפה נעלה ברכבל ואז נטפס רגלית כמה מדרגות נוספות כדי להגיע לפסגת פאנסיפן - הגג של הודו-סין (3,143 מ'). רכבל פאנסיפן נכנס לספר השיאים של גינס. הוא הרכבל הארוך ביותר באורך של 1,410 מטר.
אחר הצהריים, סעו ברחבי מרכז סאפה כדי לנשום כאן את האווירה הרעננה. זרוק אל קתדרלת סטון ואצטדיון התרבות סאפה לצילומים. המשך לשוק סאפה לקניית מזכרות צבעוניות מעשה ידי מיעוטים אתניים.

ארוחת ערב- במסעדה מקומית.

לינה- סאפה

Hue,,Vietnam,-,Feb,04,,2020:,Tourists,Wear,Masks,To

יום 8

יום שבת 01.02.25: בשוק יום א' המפורסם של באק הא Bak Ha market לאו צ'אי - כפר טא ואן

לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לביקור ובילוי בשוק יום א' המפורסם של באק הא  Bak Ha market - השוק הגדול והציורי ביותר באזור. כאן מתרכזים בני ששת השבטים השונים – שבט המונג השחור, שבט המונג הפרחוני ושבטי הזאו, הזאי, הטאי והדאו על מנת למכור את מרכולתם וכן כדי לקשור קשרים חברתיים ותרבותיים עם בני השבטים האחרים, כל זאת בלבוש המסורתי והאופייני לכל שבט. זמן לשוטט בשוק, ליהנות מהאווירה וליהנות לנסות את כישורי המסחר שלך עם האנשים המקומיים הידידותיים.
אחר הצהריים, bnahl בטיול אל לאו צ'אי - כפר טא ואן. נפגוש כמה בני מיעוטים שונים כמו H'Mong - Dzáy - Red Dzao ונראה שמלות צבעוניות שונות. נגלה את חיי היומיום שלהם עם בתי ספר, שוק ומרכזי תרבות בכפר.
לאחר מכן, העברה חזרה למרכז Sa Pa.

ארוחת ערב- מסעדה מקומית.

לינה-סאפה

Asian,Woman,Wearing,Vietnam,Culture,Traditional,And,Hoi,An,Lanterns

יום 9

יום ראשון 02.02.25 : בכפרי המיעוטים טא וואן Ta Wan Sapa - -טא פין Ta Pin Sapa, ולאו קאי Lao Kai

לאחר ארוחת הבוקר בסאפה נקדיש את היום לטיול בכפרי המיעוטים טא וואן Ta Wan Sapa, טא פין Ta Pin Sapa, ולאו קאי. Lao Kai . נתהלך בין הכפרים ובשדות האורז המרשימה, נבקר בבית טיפוסי ונכיר באופן בלתי אמצעי את אורח חייהם של תושבי המקום.
לינה וארוחת ערב בסאפה.
חזרה להאנוי והעברה לשדה התעופה לטיסה לדה נאנג.

ארוחת ערב- מסעדה מקומית

לינה בהוי אן.

Dragon bridge

יום 10

יום שני 03.02.25: רכיבה על אופניים – סדנת הכנת מאכלים וייטנאמים – סיור בהוי אן

אחרי ארוחת בוקר במלון נתחיל את היום ברכיבת אופניים מהנה (למי שאינו מעוניין יימצא פתרון שינוע אחר). וכקבוצה נרכב דרך השוק המקומי לקנות תבלינים וירקות לשיעור הבישול. המשך רכיבה על אופניים דרך שדות אורז וכפרים שלווים המציגים את גני הארקה. לאחר מכן, נגיע לכפר Tra Que שם נלמד על סוגי העשבים והירקות הקולינריים השונים שישמשו בשיעור הבישול. נפגוש את השף במסעדה ונלמד את המתכונים; איך מכינים ומבשלים את Banh Xeo - פנקייק וייטנאמי, ספרינג רולס וייטנאמי מפורסמים וסלט Tam Huu. תוכלו ליהנות מארוחת הצהריים שלכם עם האוכל שאתם מכינים ולהספיק להירגע לפני שתתחילו באופניים חזרה למלון, שם מסתיים הסיור.
אחר הצהריים נגיע להוי אן. בהגעתנו להוי אן hoi an עיר עתיקה ויפהפייה, השוכנת לגדותיו של נהר הטו-בון ולחוף ים סין הדרומי. בעברה הייתה לעיר הנמל החשובה ביותר בממלכת צ'אם ובה נותרו רחובות שלמים מתקופת שושלת מינג הסינית וכיום ידועה כעיר החייטים והסנדלרים.

נסייר ברחוב הראשי טראן פו,  נבקר בבית טאן קי עתיק, בגשר היפני העתיק – גשר קטן ויפה שנבנה ב-1590 ע"י הקהילה היפנית על מנת לקשר אותם עם הרובעים הסיניים הצבעוניים. הגשר מהווה את אחד מסמלי העיר. נמשיך לביקור באולם פוק-קיאן, בבית מלאכה אופייני ונסיים את היום בשוק המקומי הצבעוני ובשיטוט בעיר העתיקה.  ארוחת ערב והעברה למלון בהוי אן.

ארוחת ערב- מסעדה מקומית-הוי אן

לינה- הוי אן

Aerial,View,Of,The,Golden,Bridge,Is,Lifted,By,Two

יום 11

יום שלישי 04.02.25: גשר הדרקון וגשר האהבה - חמש גבעות השיש - הוי אן - הגשר היפני העתיק - גבעות בה נה - פגודת לין אונג - גשר יד האלוהים

אחרי ארוחת הבוקר נעבור דרך גשר הדרקון וגשר האהבה Dragon Bridge ונעלה לתצפית מאחת מחמש גבעות השיש  The five marble hills.
נמשיך לדא נאנג.  נעלה ברכבל אל גבעות בה נה (BA NA HILLS) היל סטיישן- אתר נופש תיירותי שנבנה ע"י קולוניאליים צרפתים בשנת 1919 על צלע הר המשקיף אל חופה המזרחי של וייטנאם, רכסי ההרים והעמקים שמסביב. נגיע אל פגודת לין אונג  Lin Ong Pagoda שבגובה 1400 מטרים. עפ"י האמונה, זה מקום המפגש בין השמיים והארץ. מקום הרמוני בו מתמזגים בשלמות ה-יין והיאנג.  נבקר בגן האהב ובו תשע גינות בסגנונות שונים, לכל גינה סיפור מיוחד משלו.
ארוחת צהריים בופה.
נתהלך ברחובות הישנים של הכפר הצרפתי ונסיים בהליכה על "גשר הזהב" (גשר יד האלוהים) Golden Bridge, גשר שנחנך ביוני 2018 ונראה כמוחזק על שתי ידי ענק עשויות אבן.  הגשר היפהפה והנוף עוצר הנשימה שמסביב לבטח יחסיר פעימה מלבכם. האמיצים שביניכם יעלו לרכיבה חווייתית ומהירה במגלשת הרים אלפינית.

לינה - דה נאנג.

Khai Dinh King (Lang Khai Ðinh), Hue city, Vietnam.

יום 12

יום רביעי 05.02.25: מעבר Hai Van - קברו של המלך טו דוק - שייט לאורך נהר הבושם - פגודת -Thien Mu שוק דונג בה - הו אה

לאחר ארוחת בוקר במלון נמשיך להואה דרך דה נאנג, נעצור במעבר Hai Van לנוף פנורמי. איזור מקסים עם לגונה ענקית ואווירה של חופש. נראה על החוף את שולי הפנינים.
משם נמשיך לקברו של המלך טו דוק, המלך Khai Dinh, המצודה הקיסרית. מאחרוני הקיסרים הוייטנאמים.
נמשיך לשייט לאורך נהר הבושם לביקור בפגודת Thien Mu ובשוק דונג בה.

ארוחת ערב מלכותית- מסעדה מקומית

לינה- Hue

Saigon Notre-Dame Cathedral Basilica כנסיית נוטרדאם, וייטנאם

יום 13

יום חמישי 06.02.25: הו צ'י מין סיטי - מוזיאון המלחמה – ארמון האיחוד – כנסיית נוטרדאם

עם בוקר נצא בטיסת פנים להו צ'י מין סיטי  Ho Chi Minh City. נבקר במוזיאון המלחמה War Museum  ונלמד את סיפור מלחמת וייטנאם. נמשיך לביקור בארמון האיחוד  The Union Palace אשר שימש כארמון הנשיא, נראה את כנסיית נוטרדאם Notre Dame Church המפורסמת ובניין הדואר הישן, הבנוי כתחנת רכבת אירופאית מתחילת המאה. נבקר גם ברובע הסיני ובשוק המקומי הגדול.
העברה למלון.

ארוחת ערב- מסעדה
לינה- הו צ'י מין סיטי

Cu Chi Tunnels מחילות קו-צ'י

יום 14

יום שישי 07.02.25 : מחילות קו-צ'י - שוק בן תאן ובכיכר סייגון

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לביקור בקו-צ'י Caves of Ku-Chi, אתר המחילות של הוייטקונג מתקופת מלחמת וייטנאם נגד האמריקנים. המחילות השתרעו על שטח של למעלה מ-200 קמ"ר והיו למעשה עיר תת-קרקעית ענקית ונסתרת שכללה בתי חולים, בתי חרושת לנשק וכל הדרוש להישרדות במלחמה. במקום שהו אלפי לוחמים שלעיתים לא ראו אור יום משך חודשים ארוכים. במקום תינתן אפשרות להיכנס למחילות ולהתרשם באופן אישי. ולמי שבאמת חסר, יש גם מטווח ירי עם מדריך (בתשלום).
חזרה להו צ'י מין סיטי.
אחר הצהריים, נערוך קניות בשוק בן תאן ובכיכר סייגון.
לקראת ערב נצא לשייט, הכולל מופע פולקלור מקומי וארוחת ערב בסגנון מזנון עם מופע וייטנאמי עממי.

לינה- הו צ'י מין סיטי.

וייטנאם

יום 15

יום שבת 08.02.25 : הו צי מין- קמבודיה (סיאם ריפ)

לאחר ארוחת בוקר במלון השלמות אחרונות של קניות ורגיעה עד שעת הצ'ק-אאוט ואז העברה לשדה התעופה לטיסה לסיאם ריפ בקמבודיה (עיר המקדשים). צ'ק אין במלון והירגעות.

מופע פוללור מקומי - Apsara באמזון

לינה וארוחת ערב- סיאם ריפ

Siem,Reap,,Cambodia,-,Apr,14,,2016,-,Ta,Phrom

יום 16

יום ראשון 09.02.25: סיאם ריאפ - מקדשי אנגקור – מופע פולקלור

הבוקר נצא לחקור וללמוד על אחד האתרים הקסומים ביותר באסיה, אנגקור - עיר המקדשים האבודה של קמבודיה, שכולה אתר מורשת עולמי של אונסק"ו. למעלה מאלף מקדשים של התרבות הקמרית נחבאים ביער. ביקור באנגקור הוא מסע לאחור בזמן, באווירה מיוחדת וקסם היסטורי בנוף פראי. דרך השער הדרומי נכנס לביקור במקדש באיון, שעל מגדליו הרבים מתנשאים כ-200 פרצופים מחייכים. נבקר בטרסת הפילים ונראה את טרסת המלך המצורע, בקומפלקס המלכותי בטא-פרום Ta Phrom מנזר בודהיסטי במקור שנשאר במצבו המקורי ללא שימור וסביבו ג'ונגל ועצים שצמחו מבין הריסותיו.
נמשיך אל המקדשים באנטאי קדיי Antai Kaday ופרה קאן Pera Kahn כמו גם במקדשי רולוס  Rolos Temples הידועים בתבליטים היפים המגולפים בו.

ארוחת ערב- כולל מופע פולקלור מקומי.

לינה-סיאם ריפ

Siem Reap Cambodia סיאם ריאפ, קמבודיה

יום 17

יום שני 10.02.25: אנקור וואט – טיסה חזרה לישראל דרך בנגקוק

הבוקר נצא לביקור במפורסם במקדשים, אנגקור וואט –מקדש ענק המהווה את מוקד המשיכה העיקרי של קמבודיה.
ארוחת צהריים במסעדה מקומית וחזרה למלון למנוחה.
אחר הצהריים נבקר בכפר Chhong Khneas, הכפר הצף הממוקם 10 קילומטרים דרומית לסיאם ריפ. מהכפר נצא לטיול בסירת עץ מסורתית באגם טונלה סאפ Tonle Sap, אגם המים הטבעי הגדול ביותר בקמבודיה ואחד הגדולים באסיה. חוויה נפלאה כשחולפים ליד כפר צף, ילדים ידידותיים בסירות קטנות ודייגים.
נחזור לסיאם ריפ לביקור בLes Artisans D`Angkor - Chantiers Ecoles, מרכז זה עובד עם אומנים צעירים; הצוות יוצר, מייצר ומשווק אוסף ייחודי של פיסול נוי, לכה, אריגת משי וציורי משי. החברה מקדמת פיתוח הוגן ובר קיימא על מנת לספק הטבות לקהילות הכפריות.

לינה וארוחת ערב – סיאם ריפ.

bangkok-2732437_1280

יום 18

יום שלישי 11.02.25: טיסה לישראל דרך בנגקוק

לאחר ארוחת הבוקר נארוז את החוויות כמו גם את המזוודה נצא אל נמל התעופה, משם נטוס דרך יעד ביניים ארצה.  הנחיתה בארץ בשעות הערב של אותו היום.

תאריכים, מדריכים ומחירים

תאריך יציאה: 25/01/25
תאריך חזרה: 11/02/25

בהדרכת: בנצי גורן

מחיר לנרשמים עד 25.10:
4470$
מחיר לנרשמים בין 26.10 ועד 25.12:
4595$
מחיר לנרשמים מה- 26.12:
4720$

תוספת ליחיד בחדר זוגי:

795$

כלכלה:

22 ארוחות עיקריות

סטטוס:

בהרשמה

להרשמה לחצו

הטיול כולל

הטיול כולל

 • בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה.
 • טיסות-בהתאם למסלול הטיול.
 • מדריך בכיר מצוות סולו דרימס
 • כלכלה- 22 ארוחות עיקריות במהלך הטיול.
 • אוטובוס ממוזג.
 • מדריך מורשה דובר אנגלית כל היום.
 • דמי כניסה ותשלום בכל האתרים.
 • טיפים לנותני השירותים השונים.
 • דמי סבלות- בבתי המלון (מזוודה אחת לאדם)
 • טיול מלא וגדוש בטיולים וסיורים ימי טיול מלאים ללא סיורי בחירה.

הטיול אינו כולל

 • התייקרות דלק לאחר 01.02.24
 • משקאות בארוחות הכלולות.
 • צ'ק-אין מוקדם למלון וצ'ק-אאוט מאוחר.
 • הוצאות אישיות וביטוחים.
 • ויזות שיבוצעו במקום.
 • תשר/טיפ למדריך המלווה מישראל (נהוג לתת 5$ לאדם ליום).
 • שירותים אחרים שאינם מצוינים ברשימה הכוללת.

 

טיסות

טיסות LY

25.01.25 : תל אביב – האנוי : 23:30 – 17:55 (04.11)
11.02.25 : סיאם ריפ – תל אביב  : 09:55 – 21:15

טיסות פנים וייטנאם איירליינס

אתרים שנבקר בהם בטיול

אתרים שנבקר בהם

 • האנוי – טיול סייקלו
 • נין בין – פגודת באי דין – טראנג אן – מופע "בובות המים"
 • מפרץ הא לונג – לינה על ספינת פאר – שחייה בחוף האי טיטופ – אי הצב – מפרץ באי טו לונג
 • האנוי – בביתו של הו-צ'י-מין – "הילטון האנוי" – מקדש הספרות  הקונפוציאני – אגם הואן קיאם ובמקדש נגוק סון
 • סאפה – בכפרי המיעוטים טא וואן Ta Wan Sapa , טא פין Ta Pin Sapa ולאו ק Lao Kai קתדרלת סטון ואצטדיון התרבות סאפה
 • שוק באק הא
 • כפרי לאו צ'אי – כפר טא ואן
 • רכבל לפסגת ההר הגבוה פאנסיפן
 • דה נאנג – במוזיאון הצ'אם – גשר הדרקון וגשר האהבה – חמש גבעות השיש – הוי אן – הגשר היפני העתיק
 • גבעות בה נה- פגודת לין אונג  – גשר יד האלוהים
 • מעבר Hai Van – קברו של המלך טו דוק – שייט לאורך נהר הבושם – פגודת -Thien Mu שוק דונג בה
 • הו אה
 • הו צ'י מין סיטי – מוזיאון המלחמה – ארמון האיחוד – כנסיית נוטרדאם – שייט וארוחת ערב עם מופע – מחילות קו-צ'י – שוק בן תאן ובכיכר סייגון
 • סיאם ריפ – מקדשי האנקור – כולל האנקור וואט – אגם הטונלה סאפ – כפר מקומי

 

למה לטייל איתנו?

אודות Solo Dreams - טיולים מאורגנים

Solo Dreams הינה מותג חדש של חברת הטיולים המוכרת "סולו איטליה"
Solo Dreams שמה לה למטרה להוציא טיולים טיולים המאורגנים, מסעות גאוגרפיים ופרויקטים ברחבי העולם באיכות הגבוהה ביותר.

למה לבחור לטייל עם Solo Dreams?

Solo Dreams הינו מותג ייחודי בזכות ההתחדשות המתמדת ביעדים, במסלולים ובבחירת האתרים – לצד ותק וניסיון בתיירות של למעלה מ 25 שנים שמאפשר לנו להציע את הטיולים החווייתיים ביותר ברחבי העולם.

הטיולים של Solo Dreams כוללים:
ביקורים מיוחדים, מעניינים ומעמיקים, שמים את הדגש על חוויות טבע תרבות ופולקלור וכוללים מפגשים עם מקומיים ותושבי המקום שילמדו אותנו על חיי התושבים בצורה האוטנטית ביותר. מפגש עם הקולינריה מקומית תהיה חלק בלתי נפרד מחוויית הטיול שלנו.

טיולי Solo Dreams בנויים על רמת שירותים מעולה ומבוססת על ספקים מקומיים אמינים שנבחרו על ידנו בקפידה.

בטיולי Solo Dreams אין סיורי בחירה בתשלום נוסף והם נועדו למטיילים המבקשים לקבל ערך מוסף ותמורה מלאה לכספם.

עם Solo Dreams נמנים מיטב המדריכים מהשורה הראשונה, המנוסים והמתמחים בשלל יעדים גאוגרפיים ובכל יבשות העולם.
מדריכי Solo Dreams הם הטובים ביותר בתחומם ועם ניסיון של שנים ועם מאות נוסעים מרוצים בשלל טיולים.

הרשמה לטיול

השארו מעודכנים